
Hi-Tec
Koszulka męska Hi-Tec Rakan - czarna, Rozmiar XL
od 64,99 zł
Porównaj oferty ↓- Rozmiary wg sklepu
- XL
- Stan
- Nowy
- EAN / GTIN
- 5902786340514
Oferty sklepów
Cenę końcową i warunki zakupu sprawdź na stronie sprzedawcy przed zakupem.
Opis produktu
Koszulka męska Hi-Tec Rakan - idealna dla aktywnych mężczyzn. Niekrępujący ruchów t-shirt sprawdzi się w trakcie codziennego użytkowania - podczas uprawiania sportów lub wycieczek turystycznych. Bawełniany materiał zapewni odpowiednią wentylację ciała. Oryginalna koszulka marki Hi-Tec z wyrazistym logiem oraz atrakcyjnym nadrukiem. Koszulka męska Hi-Tec Rakan - cechy produktu: 100% bawełna lekka regularny krój oddychająca logo producenta nadruk na froncie
Podobne produkty

Hi-Tec
Koszulka polo męska Hi-Tec Romso - granatowa, Rozmiar XXL
od 68,00 złPorównaj →

Hi-Tec
Koszulka polo męska Hi-Tec Site - niebieska, Rozmiar M
od 59,99 złPorównaj →

Hi-Tec
Koszulka polo męska Hi-Tec Romso - czarna, Rozmiar XXXL
od 54,99 złPorównaj →

Hi-Tec
Koszulka polo męska Hi-Tec Romso - czerwona, Rozmiar M
od 54,99 złPorównaj →

Hi-Tec
Koszulka męska Hi-tec Amezo - zielona, Rozmiar M
od 54,99 złPorównaj →

Hi-Tec
Bluza damska Hi-tec Lady Lucitana - czarna, Rozmiar XL
od 74,99 złPorównaj →

Hi-Tec
Bluza damska Hi-tec Lady Lucitana - czarna, Rozmiar M
od 74,99 złPorównaj →

Hi-Tec
Bluza damska Hi-tec Lady Lucitana - czarna, Rozmiar XS
od 74,99 złPorównaj →